|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | factory direct produced high quality gasoline engine car high pressure washer |
| Color | Red, Yellow, Black , etc. |
| Power | 7HP |
| Weight | 28kg |
| Packing | 68*54*63.5cm |
| Accessory | 7/8/10/15m plastic hose,jet gun,etc. |
| MOQ | 10sets |
| Motor | Aluminium,copper |