|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency







| Model Number | JC-45A |
| Plunger Diameter | 3 cm |
| Material | Metal |
| Feature | Feature |
| Power Source | Engine |
| Sprayer Type | Pump |
| Weight | 14 KG |
| Package Size | 40X32.5X35.5 cm |




