|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | factory direct produced portable high pressure ele |
| Color | Black, Red, Blue , etc. |
| Power | 2800W |
| Weight | 28.5kg |
| Packing | 545*330*455mm |
| Accessory | 10m SS wire hose,High pressure gun,etc. |
| MOQ | 10 sets |
| Motor | Aluminium,copper |