|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency




| Model Number | JC-168FA-1 |
| Engine type | 168F Gasoline 7HP |
| Rated Power | 4.4KW |
| Warranty | 1 Year |
| BORE*STROKE | 68*54mm |
| Displacement | 210cc |
| Weight | 15kg |
| Size | 40*34*35cm |






