|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Spray Range: | 18-26L/Min |
| After-sales Service: | Provide |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | Agriculture power sprayer machine portable garden power sprayer |
| Plunger no.x Dia | 3pcs*30mm |
| Power | 3-4HP |
| Packing | 415*355*355mm |
| Gross weight: | 13kg |
| Warranty of core components | 1 year |
| Output | 20-35L/min |
| Pressure(kg/cm²) | 30-50 |