| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Type: | Rotary Tiller |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | Jc 192f Walking Tractor Tiller Cultivator Diesel Power Weeder with Lampshade |
| Engine model | 192F diesel engine |
| Power | 8.5kw |
| Cultivation width | 70-110cm |
| Cultivation depth | 10-25cm |
| G.W. | 152kg |
| Oil consumption | 10-15kg/hm2 |
| Packing | 91*56*84CM |