|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | Agriculture power sprayer machine portable garden power sprayer |
| Plunger no.x Dia | 3pcs*30mm |
| Power | 3-4HP |
| Packing | 390*300*340mm |
| Gross weight: | 11kg |
| Warranty of core components | 1 year |
| Output | 30-45L/min |
| Pressure(kg/cm²) | 20-35 |