|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Product name | factory direct produced portable high pressure washer |
| Color | Red, Yellow, Blue , etc. |
| Power | 4000W |
| Weight | 65/70kg |
| Packing | 74*40*50cm |
| Accessory | 20m hose,jet gun,etc. |
| MOQ | 10 sets |
| Motor | copper |