|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency





| Model Number | JC-2266 |
| Cleaning type | Cold Water High Pressure Cleaner |
| Material | Plastic,Metal / Coil |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 2800W |
| Color | Black, Red, Yellow, Blue , etc. |
| Working pressure | 90-160bar |
| Flow rate | 9lpm |
| Weight | 29kg |
| Size | 54.5*33*45.5cm |






