| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | factory direct produced high quality gasoline engine car high pressure washer |
| Color | Red, Yellow, Black , etc. |
| Power | 6.5HP |
| Weight | 35/39kg |
| Packing | 84*44*52cm |
| Accessory | 7/8/10/15m plastic hose,jet gun,etc. |
| MOQ | 1sets |
| Motor | Aluminium,copper |