|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | 7hp gasoline engine 170F |
| Engine Model | JC-170FD |
| Certification | ISO9001:2008/CE |
| Quality | 100% Tested |
| Rated Power | 4.4kw |
| BORE*STROKE | 70*56mm |
| Weight | 17kg |
| Displacement | 210cc |
| Packing | 40*34*35cm |
