|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency






| Product name | gasoline engine EY20 |
| Engine Model | JC-EY20 |
| Certification | ISO9001:2008/CE |
| Quality | 100% Tested |
| Rated Power | 2.28kw |
| BORE*STROKE | 67*52mm |
| G.W/N.W. | 15kg/13kg |
| 20ft/40hq container loading qty | 660/1620 sets |
| Packing | 33X32X39.5 cm |
