|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Type: | Rotary Tiller |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | JC 9hp 177f portable petrol small cultivator gasoline power weeder tiller |
| engine model | 177F gasoline engine |
| power | 5.4kw |
| cultivation width | 70-110cm |
| cultivation depth | 10-25cm |
| G.W. | 110kg |
| oil consumption | 10-15kg/hm2 |
| Packing | 91*56*84CM |