|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Engine Power: | 0.99kw |
| Spray Range: | 1 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| item | JC-768-GX35 4-Stroke gasoline engine backpack Agricultural machinery knapsack sprayer |
| Capacity | 20L/25L |
| Engine model | GX35(4-Stroke) |
| Plunger NO:DIA.Stroke | 1*18*8mm |
| Output power | 0.7KW/7000rpm |
| Suction volume | 6-8L/min |
| Weight | 12kg |
| Packing | 405*330*640mm |