|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency







| Product name | factory direct produced portable high pressure ele |
| Color | Black, Red, Yellow, Blue , etc. |
| Power | 1600W/1800W/2000W |
| Weight | 11kg |
| Packing | 385*300*275mm |
| Accessory | 7m plastic hose,jet gun,etc. |
| MOQ | 10 sets |
| Motor | Aluminium,copper |





