|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Item | Taizhou JC WP20 2inch Irrigation Engine Gasoline Petrol Water Pump |
| Model Number | JC-WP20 |
| Suction*delivery diameters | 50x 50(2 x 2inch) |
| Fuel tank capacity | 3.6L |
| Max head | 30M |
| Suction height | 8m |
| Weight | 23kg |
| Packing | 510*390*430mm |