|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency






| Model Number | JC-170FD |
| Engine type | 170F Gasoline 7HP |
| Rated Power | 4.4KW |
| Warranty | 1 Year |
| BORE*STROKE | 70*56mm |
| Displacement | 210cc |
| Weight | 16.5kg |
| Size | 40*34*35cm |






